zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Walczysz z grafficiarzami? Sprawdź innowacyjną powłokę antygraffiti!

Elewację Twojego budynku upodobali sobie amatorzy graffiti? Walka z nieestetycznymi rysunkami spędza Ci sen z powiek?

Na szczęście możesz przerwać tę walkę i odzyskać spokój oraz ładny wygląd nieruchomości dzięki powłoce antygraffiti.
antygraffiti

 

Jak działa powłoka antygraffiti?

Antygraffiti to innowacyjny środek, który po zaaplikowaniu na powierzchnię tworzy specjalną powłokę. Zapewnia ona ochronę przed atakami grafficiarzy, a także utrudnia naklejanie plakatów. Poza zniechęcaniem wandali, antygraffiti pozytywnie wpływa na elewację budynku – przedłuża trwałość ścian dzięki zabezpieczeniu przed niekorzystnym oddziaływaniem takich czynników jak zanieczyszczenie powietrza, opady atmosferyczne, mchy, glony, grzyby. Dodatkową zaletą zastosowania powłoki antygraffiti jest fakt, iż powierzchnię taką dużo łatwiej utrzymać w czystości.

 

Powłoka antygraffiti raz na zawsze rozwiąże Twój problem!

Do wyboru mamy 3 rodzaje powłoki antygraffiti:

  • antygraffiti jednorazowe, czyli powłoki tracone
  • antygraffiti kilkukrotne, czyli powłoki półtrwałe
  • antygraffiti trwałe, dające ochronę do kilkunastu lat

 

Antygraffiti tracone

Antygraffiti tracone cechuje się skuteczną ochroną utrzymującą się na elewacji do jej zmycia. Jest najtańszym rozwiązaniem, o krótkim czasie działania i obojętności dla podłoża. To powłoka składająca się z delikatnych składników takich jak woski lub wodne emulsje parafiny.

Antygraffiti półtrwałe

Antygraffiti półtrwałe zapewnia ochronę na dłużej. Zazwyczaj powłoka taka zabezpiecza ścianę na kilka zmyć. Jest świetnym kompromisem pomiędzy antygraffiti traconym a trwałym.

Antygraffiti trwałe

Antygraffiti trwałe jest najdroższym rozwiązaniem, jednak jeśli posiadana przez nas powierzchnia budynku jest bardzo często atakowana przez wandali, to warto rozważyć taką ochronę. Zapewnia ona zabezpieczenie elewacji od kilku do nawet kilkunastu lat! Do zmycia resztek graffiti jest w przypadku tego rodzaju powłoki antygraffiti wyjątkowo łatwe – wystarczy użyć wody z mydłem lub strumienia wody pod ciśnieniem.

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.