zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Dach Twojego domu wymaga czyszczenia? Zamów usługę mycia dachówki!

mycie dachówki

Dobrze dobrana dachówka może stać się wyjątkowym elementem domu, który będzie świetnym wizualnym dopełnieniem całego budynku. Projektując dom, warto poświęcić czas na dobór odpowiedniego pokrycia dachowego. Obecnie rynek oferuje bogatą paletę barw oraz rodzajów dachówek z różnych materiałów. Zwieńczenie jest bardzo ważnym elementem, zapewniającym bezpieczeństwo domownikom, dlatego w tym przypadku nie należy szukać oszczędności w materiałach budowlanych. Po latach może okazać się bowiem, że nasz dach wymaga całkowitej wymiany, co będzie wiązać się z nieporównywalnie większym kosztem. Bez względu na to, z jakiego materiału został wykonany dach, po latach będzie wymagał profesjonalnego czyszczenia. Ze względu na niebezpieczeństwo związane z dużą wysokością zwieńczenia domu zaleca się zamówienie usługi mycia dachówki u wyspecjalizowanych firm. Zawodowcy posiadają odpowiednie narzędzia, wiedzę oraz doświadczenie, które pozwolą im bezpiecznie wykonać usługę mycia dachówki.

czyszczenie dachówki cena

 

Czyszczenie dachówki – cenę ustalamy indywidualnie!

Każde pokrycie dachowe jest inne – firma CleanBlast ma tego świadomość, dlatego poszczególnych klientów traktujemy indywidualnie i w każdym przypadku dobieramy odpowiednią technikę czyszczenia dachówki i cenę.

Czyszczenie dachówki – cena zależy od:

– wielkości powierzchni dachu

– rodzaju dachówki

– ukształtowania dachu

– techniki mycia dachówki

– zastosowanych środków chemicznych

– stopnia zanieczyszczenia dachu (np. mech)

– ilości zużycia wody

Firma CleanBlast oferuje usługę czyszczenia dachówki w cenie 7-15 zł/m2.

czyszczenie dachówki i cena

O myciu dachówki ceramicznej, cementowej, blachodachówki – podobieństwa i różnice

Zdecydowanie najbardziej polecanym materiałem do pokrycia dachu jest dachówka ceramiczna. Wygląda ona najbardziej estetycznie, a także wyróżnia się najwyższą trwałością. Producenci udzielają na ten materiał budowlany nawet 50 lat gwarancji! Jakość idzie w parze z ceną – jest to najdroższy rodzaj zwieńczenia domu, jednak liczba zalet i łatwość w utrzymaniu sprawia, że warto zainwestować w ten materiał. Myciem dachówki ceramicznej nie trzeba często zaprzątać sobie głowy. W zależności od rodzaju (dachówka ceramiczna naturalna, angobowana, glazurowana) pierwsze mycie dachówki ceramicznej należy wykonać po ok. 7, 10 lub 15 latach. Zestawmy ten rodzaj pokrycia z innymi – z dachówką cementową oraz blachodachówką. Są to tańsze i bardziej popularne materiały, jednak wymagają częstszego czyszczenia. Ceramika – w przeciwieństwie do betonu i blachy – daje lepsze zabezpieczenie domu przez wilgocią, promieniami UV, utratą ciepła w zimie oraz silniej chroni przed hałasem z zewnątrz (bardzo dobrze izoluje dźwięk opadów atmosferycznych), wykazuje także większą wytrzymałość w stosunku do warunków pogodowych (silne opady śniegu, mocny wiatr). Biorąc pod uwagę powyższe fakty, zainwestowanie w dobrej jakości pokrycie dachowe jest najlepszym pomysłem. Pozwoli to zaoszczędzić częstych wydatków związanych z malowaniem i impregnowaniem dachówki cementowej oraz blachodachówki. Stawiając na najwyższą jakość materiałów, również z usługi mycia dachówki ceramicznej będziemy korzystać rzadziej.

mycie dachówki ceramicznej

 

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.