zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Usługa piaskowania na mokro – efektywna metoda czyszczenia

hydropiaskowanie

Strumień wody pod odpowiednim ciśnieniem ma niesamowitą moc! Jest w stanie dokładnie zmyć kurz i brud, a jeśli dodamy do niego jakieś ścierniwo (piasek, drobinki granitu, a nawet szkła), to otrzymamy niesamowity sposób na walkę z najtrudniejszymi zabrudzeniami!

 

Jedną z wartych uwagi metod czyszczenia jest piaskowanie na mokro (inaczej zwane hydropiaskowaniem). Ten sposób mycia powierzchni polecany jest zwłaszcza do usuwania trudnych zabrudzeń, na rozległych powierzchniach oraz starych zanieczyszczeń, które już zdążyły w dużym stopniu nadbudować się np. na elewacji budynku. O hydropiaskowaniu powszechnie wiadomo, że jest to najbardziej skuteczna metoda czyszczenia. Posiada jednak niezliczoną ilość zalet, decydujących o jej popularności:

  • Dzięki hydropiaskowaniu można perfekcyjnie wyczyścić daną powierzchnię
  • Czyszczenie piaskowaniem na mokro nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne, jest zatem metodą w pełni ekologiczną
  • Hydropiaskowanie jest w pełni bezpieczne – nie powoduje zagrożenia dla zdrowia
  • Jedną z najkorzystniejszych finansowo metod jest właśnie metoda hydropiaskowania. Cena usługi jest bardzo przystępna
  • Zastosowanie piaskowania na mokro pozwala wyczyścić różnego rodzaju powierzchnie. Można zatem w trakcie jednej wizyty fachowców umyć wiele materiałów

 

hydropiaskowanie cena

Jakie powierzchnie można wyczyścić przy pomocy hydropiaskowania?

Zastosowanie metody piaskowania na mokro pozwoli pozbyć się wielu różnych zabrudzeń. Dzięki hydropiaskowaniu można pozbyć się nieestetycznego graffiti z murów, niepożądanych glonów występujących na elewacjach, szpecącej elementy metalowe rdzy, a także resztek farb i cementu pozostałych po remoncie. Korzystając z usługi piaskowania na mokro, mamy gwarancję przywrócenia elewacji budynku do stanu niemalże nowości! Hydropiaskowanie świetnie sprawdzi się również w przypadku konieczności uprzątnięcia przestrzeni publicznej – doczyści ławki, fasady nieruchomości, asfalt, czy kostkę brukową. Metodę piaskowania na mokro można śmiało nazwać remedium na wszelkie plamy i zanieczyszczenia. Czyszczenie przy pomocy techniki hydropiaskowania jest doskonałe do zastosowania w przypadku konieczności uprzątnięcia rozległych powierzchni. Dzięki piaskowaniu na mokro można idealnie wyczyścić takie materiały jak cegła, kamień, beton, metal, piaskowiec, a nawet tworzywa sztuczne, marmur i drewno. Niesamowitą skuteczność oraz szybkość przeprowadzania usługi hydropiaskowania przedstawia poniższe nagranie video:

Dlaczego warto pomyśleć o hydropiaskowaniu? Ceną usługi będziesz zaskoczony!

Podejrzewasz, że tylko osoby o zasobnym portfelu mogą sobie pozwolić na usługę hydropiaskowania? Cena tego sposobu czyszczenia jest bardziej przystępna niż myślisz! Produkcja sprzętu do piaskowania na mokro odbywa się w dzisiejszych czasach na skalę masową, a więc narzędzi nie brakuje obecnie na rynku. Wpływa to pozytywnie na cenę hydropiaskowania. A ta zależy od rodzaju zastosowanego ścierniwa (najtańszym będzie piasek), rodzaju powierzchni oraz jej wielkości. Na stronie CLEANBLAST można skorzystać z zakładki wycena, która pozwoli wstępnie obliczyć koszty usługi. Zapraszamy do zamówienia usługi hydropiaskowania – cena za m2 kształtuje się od 15 do 90 zł.

 

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.