zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Profesjonaliści od czyszczenia fasad usuną najtrudniejsze zabrudzenia!

mycie ścianCzęsto nie mamy czasu na to, aby systematycznie dbać o wygląd elewacji naszego budynku. Po kilkunastu latach zaniedbań na ścianach pojawia się warstwa kurzu i brudu, którą trudno usunąć przy użyciu domowych narzędzi i sposobów. Gdy mycie ścian i doprowadzenie ich do pierwotnego stanu jest poza naszym zasięgiem, warto skorzystać z pomocy wyspecjalizowanych firm. Pracownicy takich przedsiębiorstw są wyposażeni w odpowiedni sprzęt, który z łatwością poradzi sobie nawet z obszerną warstwą zanieczyszczeń.

Jakiego sprzętu do czyszczenia ścian używają profesjonaliści?

 

Profesjonalnym myciem fasad zawodowo zajmują się osoby, które posiadają bogate doświadczenie w tej dziedzinie. Skorzystanie z usług firmy, która zatrudnia zaufanych pracowników, zapewni nam wysoką jakość usług i oczekiwany efekt mycia scian. Oprócz wielu lat pracy w tej branży, które pozwalają na dostosowanie metod usuwania zabrudzeń do konkretnego rodzaju powierzchni, specjaliści dysponują odpowiednim sprzętem. Głównym narzędziem pracy, które gwarantuje zadowalający efekt po wykonaniu usługi mycia fasad jest specjalna myjka wysokociśnieniowa. Od popularnego urządzenia, dostępnego w większości marketów budowlanych, różni się zasadniczą funkcją. Profesjonalne urządzenie stosowane przez firmy wyspecjalizowane w myciu ścian może czyścić fasady przy użyciu gorącej wody. Zastosowanie ciepłej, demineralizowanej wody daje lepsze efekty od mycia ścian zimną wodą z dodatkiem delikatnych detergentów. Dodatkowo doświadczony pracownik potrafi idealnie dobrać ciśnienie wody – tak, aby stan elewacji naszego budynku przykuwał uwagę swoją idealną czystością.

House Walls Cleaning

Czy myciem ścian mogę zająć się samodzielnie?

 

Często w przypadku właścicieli domków jednorodzinnych pojawia się pytania, czy mogą zająć się czyszczeniem ścian samodzielnie. Dbanie o stan elewacji swojej nieruchomości jest wręcz wskazane. Zwłaszcza, jeśli budynek jest nowy i chcemy zająć się tylko czyszczeniem fasad z kurzu, a na powierzchni ściany nie występują żadne plamy i uszkodzenia. Odświeżyć elewację możemy z pomocą zwykłej wody pod niedużym ciśnieniem. Natomiast samodzielne, nieumiejętne używanie myjki wysokociśnieniowej może spowodować uszkodzenia powierzchni oraz nieestetyczne zacieki. Jeśli nie mamy doświadczenia i czujemy się niepewnie, to lepiej wezwać fachowców. Na rzecz czyszczenia ścian przez profesjonalistów przemawiają:

– doświadczenie

– wiedza

– odpowiedni sprzęt

– nieszkodliwe i ekologiczne środki chemiczne

 

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.