zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Usługa sodowania drewna – cena i charakterystyka

sodowanie drewna cena

Jeśli posiadamy delikatne, drewniane rzeczy, które chcemy wyczyścić, warto pomyśleć o sodowaniu drewna. Cena tej usługi może w pierwszej chwili odstraszyć, ale zalety tego rodzaju czyszczenia (a przede wszystkim delikatność dla powierzchni) są niesamowite! Technika sodowania jest wykorzystywana nie tylko w przypadku drewna, ale wykorzystuje się ją m. in. w przemyśle (zwłaszcza przy wartościowych narzędziach), w przypadku restauracji zabytków, renowacji pojazdów oraz w branży spożywczej.

o sodowaniu drewna i cenie 

Czym różni się piaskowanie od sodowania drewna? Ceną i efektem końcowym

Piaskowanie jest dużo bardziej popularne od sodowania drewna. Cena obu usług znacząco się różni, stąd większe zainteresowanie piaskowaniem. Ten utrzymujący się na rynku trend jest związany z dostępnością i kosztami pozyskiwania danego rodzaju ścierniwa. Piasek jest popularnym kruszywem i jest on stosunkowo tani. Tonę piasku do delikatnego czyszczenia drewna można kupić za ok. 400 zł. Dla porównania, usługa sodowania drewna i jej cena mogą dziwić. Jednak, jeśli uświadomimy sobie, że koszt tony sody to wydatek rzędu 2 000 zł, to cena sodowania drewna wydaje się odpowiednia. Tę usługę warto zamówić u renomowanej firmy. Doświadczeni profesjonaliści zapewnią fantastyczny efekt końcowy sodowania drewna, wart swojej ceny.

 

Co jest lepsze – wybór piaskowania czy sodowania drewna? Cena a wielkość powierzchni

Firma CleanBlast proponuje indywidualnie dobranie kosztów sodowania drewna. Cena tej usługi wynosi od 20 do 90 zł za m2 wyczyszczonej powierzchni. Ostateczny koszt zależy od wielu czynników, dlatego zachęcamy do odwiedzenia strony z indywidualną wyceną. Wstępnie łatwo obliczyć – jeśli chcemy odświeżyć stare meble, to koszt ich odnowienia nie będzie wysoki. Kiedy jednak musimy wyczyścić większą powierzchnię (jak np. drewniany dom), to usługa sodowania drewna i jej cena będzie zdecydowanie wyższa. Tutaj każdy stanie przed dylematem – wybrać najwyższą jakość, jaką zapewnia sodowanie drewna czy niższą cenę? W tej sytuacji można osiągnąć kompromis. Miejsca wyjątkowo trudno dostępne, drogocenne zabytki, a także delikatne elementy lepiej poddać sodowaniu. Drewno nie zostanie uszkodzone, a cenę usługi możemy uznać za właściwą – wysoka jakość oszczędzi nam dodatkowych kosztów.

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.