zadzwoń: 720 229 229
lub napisz: info@cleanblast.pl

Sposoby usuwania graffiti ze ścian

czyszczenie graffiti

Graffiti to najczęściej przejaw wandalizmu, który szpeci elewacje budynków wokół nas. Jeśli pseudoartyści zostawili po sobie ślad na nieruchomości, której jesteśmy właścicielami, mamy obowiązek doprowadzić powierzchnię do dobrego stanu poprzez czyszczenie graffiti. Możemy spróbować samodzielnie pozbyć się szpecących rysunków. Usuwaniem graffiti zajmują się także profesjonalne firmy. Warto skorzystać z pomocy specjalistów.

3 rodzaje czyszczenia ścian z graffiti:

    • pokrycie powierzchni farbą w celu usunięcia graffiti

jest to najprostsza i najtańsza metoda, którą bez obaw można zastosować samemu. Należy jednak pamiętać, aby kolor farby był idealnie dobrany do odcienia ściany. Wybrana przez nas farba powinna charakteryzować się wysokim parametrem krycia – tylko wówczas uzyskamy zadowalający efekt. Trudno jednak perfekcyjnie pokryć elewację farbą tak, aby przywrócić jej pierwotny blask.

 

    • zastosowanie chemicznych preparatów do usuwania graffiti

To kolejna metoda, która pozwoli pomoże w usuwaniu graffiti. Na rynku dostępne są specjalne środki do czyszczenia graffiti. Podczas ich stosowania należy zachować szczególną ostrożność – są to środki przyjazne środowisku, lecz nieprzeznaczone do bezpośredniego kontaktu ze skórą. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim ubiorze ochronnym lub zlecić usuwanie graffiti profesjonalistom. Specjaliści potrafią idealnie dobrać rodzaj środków oraz metodę czyszczenia graffiti do rodzaju zdewastowanego podłoża.

 

    • usuwanie graffiti przez profesjonalistów

Najwyższą jakość i zadowalający efekt zapewnią nam usługi oferowane przez profesjonalistów. Wyspecjalizowane firmy zajmujące się czyszczeniem graffiti idealnie dopasują rodzaj preparatów oraz metodę czyszczenia do zanieczyszczonej powierzchni. Warto pomyśleć o zamówieniu profesjonalnej usługi usuwania graffiti, która przywróci nieruchomości dawny blask.

zaufali nam

Zamów bezpłatne czyszczenie próbne

Jesteśmy pewni naszych wysokiej jakości usług, dlatego już teraz zamów
bezpłatne czyszczenie próbne i przekonaj się sam.